Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılında 400.000.00 TL sermaye Ile kurulan şirketimiz, yeni bir denet im şirketi olarak müşterilerine benzersiz bir denetim ve danışmanlık deneyimi yaşatmayı gaye edinmektedir. Şirketimiz bu gaye doğrultusunda müşterileriyle karşılıklı güven ve samimiyete dayalı ilişkiler geliştirerek, onlara ihtiyaç duydukları en mükemmel profesyonel çözümler sunmayı en önemli var oluş sebebi olarak görmektedir.

Fibad Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Anonim Şirketi, ulusal ve uluslararası şirketlerin denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman, yönetim ve kurumsallaşma danışmanlığı ihtiyaçlarını, çok geniş bir hizmet yelpazesi içerisinde karşılayan uzman bir mali/ yönetimsel danışmanlık ve denetim firmasıdır.
Ortaklarımızın her biri Kamu Gözetim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş Bağımsız Denetçi olmakla birlikte, aynı zaman da Yeminli Mali Müşavir, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, SPK Sorumlu Ortak Baş Denetçisi ve Profesör gibi akademik unvanlara da sahiptirler.

Her biri kendi alanında uzman 15 ayrı İlde 16 ortak tarafından kurulan şirketimiz bu uzman kadrosuyla piyasa koşulları, çevresel göstergeler, hukuki yapı, en iyi uygulamalar konularındaki derin bilgi ve deneyimini müşterileriyle paylaşma amacını gütmektedir. Şirketimiz ayrıca etkinlik, verimlilik ve kurumsallaşmayı vurgulayan bir anlayışla evrensel etik değerleri ilke edinmiştir.